Świat Marty W.

3 stycznia 2011

Sylwester 2010/ 2011

Filed under: styczeń 2011 — swiatmartyw @ 5:57 pm

Mieliśmy się bawić u nas w wiosce, ale nie wyszło (może i lepiej…). Mieliśmy jechać do Londynu, ale nie wyszło (może za rok!). Zostały nam dwa wyjścia – albo w domu przed telewizorem, albo ze znajomymi w Ipswich, czyli tam, gdzie kiedyś mieszkaliśmy i tam, gdzie spędziliśmy Sylwestra rok temu. Siedzenie przed telewizorem, choćby tak dużym, pięknym i fantastycznie odbierającym jak ten Simona ;) nie bardzo nam się uśmiechało, więc pojechaliśmy do Ipswich. O ile w tamtym roku była wielka impreza w wielkim klubie, w tym roku znajomi zorganizowali domówkę – ale taką na wyższym poziomie, z doskonałymi czerwonymi winami i pysznymi serami, a nie z wódką i śledziami ;)

Było spokojnie, ale bardzo sympatycznie. Graliśmy w gry planszowe, jak to w Anglii, potem w rewelacyjne Kinect (ci, co mają mnie na Facebooku mogą sobie obejrzeć filmiki – ale w realu było dużo zabawniej), aż wreszcie o północy obejrzeliśmy niesamowity, no niesamowity pokaz ogni sztucznych w Londynie. Dla wytrwałych, bo aż 10 minut, ale warto obejrzeć, naprawdę:

Wszyscy się śmiali: „Myślałem, że mamy recesję, a Londyn tonie w długach!!” ;) Podobno był to najdłuższy i najdroższy pokaz w historii. Co tam recesja, raz na rok można popuścić pasa! :)

Po raz pierwszy w życiu mam postanowienie noworoczne – zacząć oszczędzać, a nie kupować sobie wszystko, na co mam ochotę. Ciekawe, ile wytrwam w tym zakupowym celibacie, no ale postanowienie jest, od czegoś trzeba zacząć ;)

Szczęśliwego Nowego Roku!

Reklamy

Dodaj komentarz »

Brak komentarzy.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: