Świat Marty W.

21 Maj 2010

Maskotka

Filed under: maj 2010 — swiatmartyw @ 9:29 am

Kilka tygodni temu zarejestrowałam się jako potencjalny wolontariusz na czas Olimpiady w Londynie w 2012 roku. Trzeba było wypełnić kilka formularzy, dokładnie napisać, co się umie, czego się nie umie, co się chce robić itd. Oczywiście zależy mi na zostaniu tłumaczem, do którego obowiązków należy między innymi wybawianie zagubionych kibiców z opresji, tłumaczenie ustne w szpitalach, gdyby ktoś źle się poczuł itd.

Po zarejestrowaniu się, dostałam maila z wiadomością, że będą mnie informowali na bieżąco i gdy tylko zaczną szukać osób z konkretnymi umiejętnościami, od razu się ze mną skontaktują.

Wczoraj dostałam pierwszego maila. Organizatorzy pytają, czy nie miałabym ochoty… zabawiać publiczności przed, w trakcie i po konkurencjach chodząc w przebraniu Maskotki Londyn 2012 :D :D. Widocznie moje CV nadaje się tylko do tego :D. Obie Maskotki, szczerze powiedziawszy, są okropne:

Wenlock oraz Mandeville

Mają po jednym oku na cześć London Eye, a to światełko na głowach to ukłon w stronę londyńskich taksówkarzy.

Najpierw dostałam histerycznego ataku śmiechu i wyłam przez 5 minut. Potem zaczęłam się zastanawiać… Jako tłumacz nawet nie wejdę na stadiony… Maskota wejdzie wszędzie i w przerwach między robieniem z siebie idioty, można obejrzeć konkurencje! Jako tłumacz, nie spotkam żadnej gwiazdy (czyt. słynnego sportowca, nie chodzi o Paris Hilton ;), bo zatrzymają mnie ochroniarze… a kto się boi Maskoty? Kto by nie chciał zrobić sobie z nią zdjęcia na pamiątkę? ;) No i… Maskoty są pokazywane w telewizji! ;) Jeśli zobaczycie Wenlocka machającego z całej siły do kamery i usłyszycie zduszone: „To ja, Marta!!”, będziecie wiedzieli, o co chodzi :D.

Chyba jeszcze to przemyślę :D

PS. Simon: „COOL!!! I will register as well!” ;)

Reklamy

Dodaj komentarz »

Brak komentarzy.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: